Targi Tarbud 2018 zakończone sukcesem!

Kompleksowa obsługa

SPRZEDAŻ

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy dostosują produkt idealnie do Twoich potrzeb!

SERWIS

Kupując od nas masz gwarancję serwisową przez okres nawet 70 miesięcy!

MONTAŻ

Zapewnimy fachowy montaż wybranych przez Ciebie urządzeń gwarantując niezawodną pracę przez wiele lat!

Kim jesteśmy

POLSKI KOMFORT to czołowy wykonawca instalacji nadmuchowych w kraju oraz największy odbiorca pieców nadmuchowych w Polsce.

Firma POLSKI KOMFORT powstała w 1995 r. w Legnicy. Od początku podstawowym profilem działalności była dystrybucja urządzeń HVAC (Heating Ventilation Air Conditioning). W ciągu kolejnych pięciu lat dynamicznego rozwoju, dystrybucję uzupełniono zapleczem serwisowym, rozpoczęto również świadczenie usług projektowych i instalacyjnych.

Witaj na stronie firmy POLSKI KOMFORT.

Od lat z sukcesami działamy w szeroko rozumianej branży instalacyjnej. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji, takich jak:

  • Wentylacja

Wentylacja to obieg powietrza pomiędzy pomieszczeniami zamkniętymi (np. pokojami) a przestrzenią otwartą (podwórzem), który polega na wymianie zużytego i/lub zanieczyszczonego powietrza na powietrze czyste oraz świeże. Wentylacja może być grawitacyjna lub mechaniczna. Ta druga jest niezależna od warunków atmosferycznych, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się we współczesnym budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

  • Klimatyzacja

Klimatyzacja to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu zamkniętym, którego celem jest zapewnienie określonych, często zadanych warunków klimatycznych. Klimatyzacja zapewnia określoną temperaturę powietrza oraz jego wilgotność tak, aby utrzymać dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka i/lub optymalne warunki klimatyczne, niezbędne do prawidłowego przebiegu określonego procesu (np. procesu produkcyjnego). Nasza firma oferuje projektowanie instalacji oraz montaż klimatyzacji. Montaż klimatyzacji Samsung i Electrolux wykonujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

  • Fotowoltaika

Fotowoltaika to złożony proces mający na celu jak najbardziej efektywne pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca. Instalacja fotowoltaiczna opiera się na panelach fotowoltaicznych, które kumulują energię promieniowania słonecznego, która następnie jest przetwarzana na energię elektryczną. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna umożliwia gromadzenie bieżących nadwyżek energii elektrycznej oraz ich wykorzystywanie w sytuacji deficytu – np. w nocy, kiedy zapotrzebowanie na energię elektryczną nie może być zaspokojone przez bieżące przetwarzanie energii słonecznej. Ze względu na przyjazny dla środowiska sposób pozyskiwania energii fotowoltaika zaliczana jest to tzw. „zielonych” źródeł energii.

Montaż klimatyzacji, wentylacja i fotowoltaika – zasięg oferty województwo dolnośląskie

Obsługujemy całe województwo dolnośląskie. Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Nowej Wsi Legnickiej koło miasta Legnica, dlatego w szczególności polecamy się do obsługi realizacji w obiektach – prywatnych, komercyjnych i przemysłowych – usytułowanych na terenie miasta Legnica oraz sąsiednich miejscowości. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorców i instytucje. Projektujemy i wykonujemy instalacje dla budynków już istniejących oraz obiektów powstających. Oferujemy profesjonalne usługi oraz dogodne warunki współpracy z wykonawcami inwestycji mieszkaniowych – deweloperami oraz inwestorami prywatnymi.