URZĄDZENIA PRZENOŚNE ELECTROLUX

  • Praktyczne przenośne rozwiązanie
  • Nowoczesny wygląd w skandynawskim stylu
  • Czystsze i świeższe powietrze
  • Oszczędność energii dzięki inteligentnej technologii
  • 24-godzinny komfort na Twoich warunkach

Dostępne warianty:

Jesteś zainteresowany produktem? Skontaktuj się z nami

A nasi handlowcy przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie !

Praktyczne przenośne rozwiązanie

Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.


Nowoczesny wygląd w skandynawskim stylu

Jego oryginalne skandynawskie wzornictwo łączy w sobie nowoczesną, czystą formę i zaawansowane rozwiązania, takie jak czytelny wyświetlacz LED. Dzięki temu doskonale pasuje do każdego nowoczesnego domu.


Czystsze i świeższe powietrze

Oddychanie lepszej jakości powietrzem w domu pozwala się odprężyć i zapewnia więcej energii do działania. Zaawansowany system filtracji w tym urządzeniu pomaga oczyścić powietrze z zanieczyszczeń, dając poczucie świeżości w domu.


Oszczędność energii dzięki inteligentnej technologii

Zapewnij sobie przyjemny chłód i oszczędzaj energię, korzystając z inteligentnej technologii, dzięki której ten klimatyzator uzyskał oznaczenie klasy energetycznej A. Po osiągnięciu docelowej temperatury w pomieszczeniu inteligentny system zarządzania energią przełącza urządzenie w tryb czuwania, co pozwala zmniejszyć zużycie prądu aż o 75%.


24-godzinny komfort na Twoich warunkach

Czuj się komfortowo przez cały dzień i noc, ustawiając czas działania klimatyzacji i odpowiednią dla siebie temperaturę. Zadbaj także o także efektywny odpoczynek w nocy, korzystając z trybu nocnego, który w oparciu o efekty badań naukowych automatycznie zapewnia optymalne warunki dla głębokiego i zdrowego snu.