Ogrzewanie Feelco

Zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach mieszkalnych – w szczególności w klimacie umiarkowanym, który charakteryzuje się niskimi temperaturami w okresach jesienno-zimowych oraz dużymi dobowymi spadkami temperatur – jest niezwykle ważne. Dlatego dla Naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę na instalacje grzewcze, w ramach której oferujemy:

W ramach usługi oferujemy przygotowanie projektu oraz wykonanie instalacji. Zależnie od potrzeb i oczekiwań klientów, a także specyfiki obiektu proponujemy najoptymalniejszy system ogrzewania, który dobieramy z uwzględnieniem warunków technicznych oraz walorów estetycznych.

Ogrzewanie Feelco – ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji

ogrzewanie FeelcoJedną z naszych specjalności jest ogrzewanie powietrzne, które do Polski trafiło ze Stanów Zjednoczonych. Ogrzewanie powietrzne to system grzewczy działający w oparciu o urządzenie wyposażone w wymiennik ciepła. Powietrze zasysane z pomieszczeń jest przekazywane do urządzenia grzewczego – najczęściej pompy ciepła – stanowiącego źródło ciepła, gdzie ulega podgrzaniu, a następnie za pośrednictwem sieci przewodów trafia z powrotem do pomieszczeń. Obok właściwości grzewczych ogrzewanie Feelco może zostać wzbogacone o funkcję klimatyzacji, dzięki czemu w ciepłe dni kanały grzewcze mogą być wykorzystywane do obniżania temperatury panującej w pomieszczeniach. Wśród dodatkowych funkcji systemu Feelco warto również wskazać możliwość jednoczesnego oczyszczania powietrza podczas jego podgrzewania lub ochładzania, a także funkcję kontroli wilgotności powietrza. To sprawia, że rozwiązania marki Feelco są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów decydujących się na ogrzewanie nadmuchowe.

Ogrzewanie dla domu – zasięg oferty

Jesteśmy firmą z Nowej Wsi Legnickiej koło Legnicy. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, a także mieszkań w wolnostojących domach wielorodzinnych oraz developerów realizujących inwestycje mieszkaniowe z terenu województwa dolnośląskiego. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy fachową obsługę, wieloletnie doświadczenie w branży, a także innowacyjne technologie (m.in. ogrzewanie Feelco).