Klimatyzatory HAIER

Ścienne

HAIER JADE Plus to klimatyzator ścienny łączący w sobie bogatą funkcjonalność z niezwykle eleganckim wyglądem. Klimatyzator HAIER JADE Plus w sposób szczególny polecamy do niewielkich przestrzeni usługowych.

Klimatyzator ścienny HAIER – JADE Plus

Czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji, wykrywając liczbę, lokalizację i ruchy ludzi inteligentnie kontrolując temperaturę i przepływ powietrza. Użytkownicy mogą dostosować czujniki aby strumień powietrza podążał za ich ruchami, bądź ich unikał.

Klimatyzator ścienny HAIER – DAWN Plus

Czujnik ECO bada obecność użytkowników na dwóch obszarach, w zależności od ustawień nawiew może następować za użytkownikiem, bądź go unikać.

Klimatyzator ścienny HAIER – FLEXIS Plus Matt

Strumień powietrza kierowany jest automatycznie do góry przy chłodzeniu, natomiast w dół przy grzaniu co pozwala na automatyczne rozprowadzenie przepływu powietrza.

Klimatyzator ścienny HAIER – FLARE

Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię parownika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu.

Klimatyzator ścienny HAIER – TUNDRA Plus

Klimatyzatory HAIER

Kasetonowe

Klimatyzatory CASSETTE zwarte mają jedynie 260 mm wysokości i wymagają niewiele miejsca na montaż. Urządzenia dostępne w 2 wariantach: STANDARD z maskownicą 700/700 mm oraz MINI z maskownicą 620/620 mm.

Klimatyzator kasetonowy HAIER – CASSETTE

Zwarty

Funkcja pracy w wysokich urządzeniach pozwala na montaż urządzenia na wysokościach sięgających nawet 4,5 m jednocześnie zachowując wydajne rozprowadzenie powietrza. Funkcja dostępna ze sterownikiem YR-E16A

Klimatyzator kasetonowy HAIER – CASSETTE

Obwodowy przepływ powietrza

Kompaktowe wymiary urządzeń 840 x 840 x 290 mm, pozwalają na łatwy montaż w przestrzeniach sufitowych. Dla lepszej dystrybucji powietrza można użyć 1 lub 2 rozgałęźniki. Umożliwia to też użycie tej samej jednostki do chłodzenia innego małego pomieszczenia w pobliżu.

Klimatyzator kasetonowy HAIER – CASSETTE

4-stronny przepływ powietrza