Klimatyzatory HAIER

HAIER JADE Plus to klimatyzator ścienny łączący w sobie bogatą funkcjonalność z niezwykle eleganckim wyglądem. Klimatyzator HAIER JADE Plus w sposób szczególny polecamy do zastosowań domowych.

Klimatyzator ścienny HAIER – JADE Plus

Ciesz się niezwykłą ciszą [najniżej do 15dB(A)] dzięki zoptymalizowanemu systemowi strumienia powietrza.

Klimatyzator ścienny HAIER – DAWN Plus

Czujnik ECO bada obecność użytkowników na dwóch obszarach, w zależności od ustawień nawiew może następować za użytkownikiem, bądź go unikać.

Klimatyzator ścienny HAIER – FLEXIS Plus Matt

Strumień powietrza kierowany jest automatycznie do góry przy chłodzeniu, natomiast w dół przy grzaniu co pozwala na automatyczne rozprowadzenie przepływu powietrza.

Klimatyzator ścienny HAIER – FLARE

Temperatura i hałas w pomieszczeniu mogą być automatycznie dostosowane do komfortowych warunków za pomocą funkcji SLEEP co pozwala na spokojny sen.

Klimatyzator ścienny HAIER – TUNDRA Plus

Klimatyzatory ROTENSO

Klimatyzatory INNOVA

Klasyczny i uniwersalny klimatyzator KUKA jest doskonały do niemal każdego pomieszczenia.

Klimatyzator ścienny ROTENSO – KUKA

Dzięki swojemu prostemu designowi klimatyzator INNOVA Racker doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeniach.

Klimatyzator ścienny INNOVA – RACKER

Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free™ dzięki tysiącom mikrootworów, które delikatnie i równomiernie rozprowadzają świeże powietrze po całym pomieszczeniu, linia produktów Wind-Free™ zapewnia komfort podczas pracy, odpoczynku i codziennych czynności bez nieprzyjemnych powiewów zimnego powietrza i przeciągów.

Klimatyzator ścienny SAMSUNG – WIND FREE

Klimatyzatory DAIKIN

Efekt Coandy zapewnia optymalizację przepływu powietrza w trybie ogrzewania. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych klap, większe skupienie strumienia powietrza umożliwia uzyskanie lepszego rozkładu temperatury w całym pomieszczeniu.

Klimatyzator ścienny DAIKIN – STYLISH

Powietrze jest kierowane do strefy innej, niż ta w której w danym momencie znajduje się człowiek. Jeżeli nie zostanie wykryta żadna osoba, urządzenie automatycznie przełączy się na ustawienie energooszczędne.

Klimatyzator ścienny DAIKIN – EMURA

Powietrze jest kierowane do strefy innej, niż ta w której w danym momencie znajduje się człowiek. Wykrywanie jest realizowane w 3 kierunkach: w lewo, w przód i w prawo. Jeżeli nie zostanie wykryta żadna osoba, urządzenie automatycznie przełączy się na ustawienie energooszczędne.

Klimatyzator ścienny DAIKIN – URURU SARARA

Automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania w celu osiągnięcia ustawionej temperatury. Klimatyzator może działać jako wentylator, nawiewając powietrze bez chłodzenia lub grzania.

Klimatyzator ścienny DAIKIN – SENSIRA

Klimatyzatory MIDEA

Urządzenia  wykorzystują  ekologiczny  czynnik  R32.  Ponadto zastosowano  w  nich  najnowszą  technologię  Midea Inverter Quattro,  która  dzięki  innowacyjnym  rozwiązaniom, gwarantuje najniższe zużycie energii, najwyższą efektywność i ekonomiczną pracę.

Klimatyzator ścienny BREEZELESS