HAIER JADE Plus

Zamów wycenę

HAIER JADE Plus to klimatyzator ścienny łączący w sobie bogatą funkcjonalność z niezwykle eleganckim wyglądem. Klimatyzator HAIER JADE Plus w sposób szczególny polecamy do zastosowań domowych. Rozwiązanie sprawdzi się również w niewielkich przestrzeniach usługowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfiką urządzenia. Klimatyzator ścienny HAIER JADE Plus to propozycja, która z pewnością Państwa nie rozczaruje. Ten model klimatyzatora z sukcesami zamontowaliśmy już w wielu mieszkaniach i domach.

Self PurifyTM / Filtr IFD

Zaawansowana siatka filtrująca zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z 6816 otworów do pochłaniania pyłu. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną adsorbują kurz w powietrzu, dzięki czemu klimatyzator ścienny HAIER JADE Plus jeszcze lepiej oczyszcza powietrze.

Self PurifyTM / Filtr IFD

Zaawansowana siatka filtrująca zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z 6816 otworów do pochłaniania pyłu. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną adsorbują kurz w powietrzu.

Self CleanTM outdoor

HAIER JADE Plus nie wymaga czyszczenia. Usuwanie brudu zgromadzonego na parowniku w trybie chłodzenia lub suszenia poprzez zastosowanie nowej generacji folii hydrofilowej w konstrukcji wymiennika jednostki zewnętrznej.

Czujnik ECO

Czujnik ECO bada obecność użytkowników na dwóch obszarach, w zależności od ustawień nawiew może następować za użytkownikiem, bądź go unikać.

Precyzyjne osuszanie

Precyzyjna kontrola temperatury i wilgotności sprawiają, że HAIER JADE Plus utrzymuje czyste i komfortowe powietrze w pokoju.

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem HAIER JADE Plus jest możliwe przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.