INNOVA Racker

Zamów wycenę

Klimatyzator ścienny INNOVA Racker to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania w przestrzeniach mieszkalnych – mieszkaniach i domach. Charakteryzuje się wysoką efektywnością idącą w parze z eleganckim i atrakcyjnym wyglądem urządzenia. Dzięki swojemu prostemu designowi klimatyzator INNOVA Racker doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeniach. Osoby zainteresowane wyborem właśnie tego urządzenia do przetwarzania powietrza zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfiką jednostki INNOVA Racker, która jest rozwiązaniem chętnie wybieranym także przez wymagających użytkowników.

Wysoka efektywność

Klimatyzator ścienny INNOVA Racker to urządzenie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Główną zaletą urządzenia jest uzyskanie wysokiej efektywności przy zachowaniu niskiego hałasu i gwarancji bezpieczeństwa. Modele INNOVA Racker jest dostosowany do klimatu, przyjazny dla środowiska i ludzi oraz łatwy w montażu.

Jonizator zimnej plazmy

Miliony jonów chronią nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

Sterowanie za pomocą WiFi lub pilota

Klimatyzator INNOVA Racker daje szerokie możliwości sterowania. Standardowa kontrola za pomocą pilota bezprzewodowego , sterowanie WiFi ze smartfona lub tableta. Wbudowana funkcja wi-fi Pozwala na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy. Wystarczy smartphone aby schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.