Pompa ciepła Midea M-Thermal

Pompa ciepła Midea M-Thermal to zintegrowany system wykorzystywany na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. System służy nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia pomieszczeń. Pompa ciepła Midea M-Thermal to lepsze parametry w mniejszych rozmiarach. Urządzenie M-Thermal poza tym, że pracuje na ekologicznym czynniku chłodniczym R32, wyróżnia się wysoką wydajnością (klasa efektywności energetycznej A+++) oraz możliwością pracy w kaskadzie, czyli w urządzeniu możliwa jest regulacja wydajności układu grzewczego składającego się z kilku systemów w zależności od zapotrzebowania cieplnego budynku. Ponadto urządzenie w nowej odsłonie ma mniejsze wymiary i wbudowany moduł WiFi, co ułatwia bezprzewodowe sterowanie urządzeniem przy pomocy aplikacji MSmartLife

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła

Świadomość niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne ogrzewania budynków za pomocą nieodnawialnych źródeł energii spowodowała, że obserwujemy wzrost zainteresowania alternatywnymi źródłami energii. Jednym z nich jest właśnie zastosowanie pompy ciepła, która z pewnością przyczynia się do zmniejszenia wpływu na zmiany klimatu i dbanie o środowisko.
Obecnie w celu ogrzania budynków wykorzystywana jest energia pozyskiwana z promieniowania słonecznego, wód gruntowych, ziemi, powietrza atmosferycznego i energii geotermalnej. Co ważne jest ona dostępna w nieograniczonych ilościach i bezpłatna. Dlatego pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania budynków. Pompa ciepła ma nie tylko korzystny wpływ na nasze otoczenie, ale także cechuje się ekonomicznymi rozwiązaniami, pozwalającymi jednocześnie zaoszczędzić na ogrzewaniu – jest to najtańszy sposób ogrzewania budynków.

Pompy ciepła posiadają wiele zalet, jednak najważniejsze z nich to te związane z kosztami ogrzewania oraz ochroną środowiska naturalnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani tematem pompy ciepła Midea M-Thermal, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą usług świadczonych na terenie miasta Legnica i całego województwa dolnośląskiego. Zachęcamy również do nawiązania kontaktu w przypadku pytań lub chęci uzyskania wsparcia w kwestii wyboru odpowiedniego dla Państwa urządzenia.