Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Samochody elektryczne to kolejny etap rozwoju motoryzacji. Rozwój transportu samochodowego niewątpliwie jest obecnie poddawany licznym ograniczeniom związanym z osiągalnością wyczerpujących się źródeł paliw płynnych oraz związanym z tym wzrostem ich cen. Narastające zanieczyszczenie środowiska, głównie produktami spalania paliw wymusza poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze napędów pojazdów samochodowych. Dlatego ograniczenia związane z emisją spalin skłaniają do szybkiej zamiany napędów na samochody elektryczne. Dzięki elektromobilności pojazdy są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Są też bardziej dynamiczne i nowoczesne, znacznie przyjemniejsze w prowadzeniu i tańsze w eksploatacji.

Elektromobilność to niewątpliwie pozytywna zmiana, która pozwala zredukować emisję szkodliwych spalin, mających negatywny wpływ na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

Ładowanie samochodów elektrycznych

W miarę przyspieszania wdrażania elektromobilności, stale rośnie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Klienci szukają dostawcy w tym zakresie, który zapewni nie tylko światowej klasy rozwiązania do ładowania, ale także wysokiej jakości instalację i obsługę.
Nasza firma Polski Komfort zakłada stacje ładowania samochodów elektrycznych dla potrzeb miejsc publicznych, hoteli, samorządów i domów prywatnych. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, budową oraz doradztwem w tym zakresie. Oferujemy fachowe wsparcie w wyborze rozwiązań właściwych dla lokalizacji i warunków technicznych. Oferujemy także fachową wiedzę w zakresie ładowania pojazdów, na temat przepisów obejmujących budowę stacji ładowania pojazdów eklektycznych oraz wiele innych praktycznych porad w zakresie szeroko rozumianej elektromobilności.

Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Legnica i całego województwa dolnośląskiego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.