Pobierz ulotkę

Centrale wentylacyjne z pompą ciepła VHR DX zostały zaprojektowane w celu oszczędności energii oraz poprawy jakości powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach. Centrale VHR DX zapewniają odzysk ciepła i klimatyzację poprzez płytowy wymiennik ciepła oraz wbudowaną pompę ciepła powietrze – powietrze.

Centrale wentylacyjne wyposażone wyłącznie w płytowe wymienniki ciepła są w stanie zapewnić temperaturę powietrza nawiewanego na poziomie 30°C latem oraz ok. 12°C w okresie zimowym. Powyższe parametry pozwalają na zapewnienie komfortu cieplnego w obsługiwanym pomieszczeniu niezależnie od pory roku. Latem w pomieszczeniu obsługiwanym przez centrale wentylacyjne tego typu jest zwyczajnie zbyt ciepło, zimą zbyt chłodno.

Stosując centrale wentylacyjne z wymiennikiem płytowym oraz wbudowaną pompą ciepła o wysokiej wydajności możliwe jest osiągnięcie temperatur powietrza nawiewanego na poziomie zapewniającym komfort ciepła tj. 20°C w okresie letnim i 25°C w okresie zimowym.

Centrale wentylacyjne z pompą ciepła marki Venco charakteryzują się wysoką wydajnością przy jednoczesnym kompaktowym rozmiarze urządzenia, dzięki czemu wentylacje z odzyskiem ciepła mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów, także tam, gdzie nie możemy sobie pozwolić na rozbudowaną aparaturę obsługującą proces przetwarzania powietrza.

  • 8 standardowych modeli z certyfikatami TSEK, CE, PZH

  • powietrze nawiewane o temperaturach 20° C w okresie letnim oraz 25° C w okresie zimowym

  • kompaktowa budowa (wentylatory, wymiennik płytowy, skraplacz, parownik i sprężarka wraz z osprzętem i automatyką w jednej obudowie)

  • wysoka jakość powietrza zapewniona dzięki filtrom syntetycznym

  • budowa zapewniająca szybką instalację i łatwą obsługę

  • niski poziom hałasu oraz właściwa wydajność dzięki zastosowaniu wentylatorów z napędem bezpośrednim z 5-cio biegową regulacją

  • aluminiowy wymiennik płytowy o wysokiej przewodności i sprawności

  • współpraca z BMS

Centrale wentylacyjne Venco – Legnica, województwo dolnośląskie

Centrale wentylacyjne z pompą ciepła oferujemy na terenie miasta Legnica oraz całego województwa dolnośląskiego. Klientów zainteresowanych oferowanymi rozwiązaniami zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z parametrami charakteryzującymi centrale wentylacyjne Venco. Venco to marka znana i ceniona na rynku centrali wentylacyjnych. Użytkownicy wybierają centrale wentylacyjne z pompą ciepła Venco ze względu na ich kompaktową budowę oraz wysoką jakość powietrza, jaką zapewnia zaawansowany system filtracji.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru centrali wentylacyjnej zachęcamy do kontaktu. Venco oferuje aż 8 standardowych modeli central wentylacyjnych z pompą ciepła, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej nietypowych projektów dla wymagających przestrzeni.

Zapytaj o ofertę Centrali wentylacyjnych